Obchodné podmienky

Nejdem tu vkladať zložité podmienky napísané právnikom ktoré aj tak nikto nečíta a málokto ich pochopí. Vždy sa budem snažiť správať ku vám férovo a to isté očakávam aj od vás.

Objednávka
Každá objednávka je záväzná. Ak však potrebujete objednávku zrušiť, napíšte mi – ak som ju zatiaľ neodoslal, vašu objednávku zruším. Nie som platca DPH takže cena je konečná, DPH neplatíte. Poštovné a balné máte v cene. DVD kurzy odosielam prvou triedou Slovenskej Pošty spravidla do 48 hodín od objednania. Ak nastane nejaký problém, budem vás kontaktovať.

30 dňová garancia vrátenia peňazí
Áno, ak si objednáte kurz a do 30 dní zistíte že to za tie peniaze jednoducho nestálo, máte možnosť kurz vrátiť – celú sumu kurzu vám preplatím a to bez žiadnych zbytočných otázok. Je to vaše rozhodnutie. Predtým než kurz vrátite ma prosím kontaktujte pre ďalší postup.

Príspevky do diskusie
Prispievať do diskusie na spodu stránok môže hocikto. Mám len tri jednoduché podmienky – nesmiete nadávať alebo urážať ostatných, nesmiete vkladať reklamu a linky na iné stránky a mali by ste použiť svoj reálny email.

pekný deň,
Peter Hanuštiak
autor kurzu

 • Ján Kusenda 19.11. 2014

  Prajem dobrý deň!
  Ak si objednám DVD je v zásielke priložený nejaký doklad -faktúra, bloček, aby som mohol zásielku vyúčtovať u zamesnávateľa?

  Odpovedať
  • Peter Hanustiak 19.11. 2014

   samozrejme faktura. napiste do poznamky ak potrebujete fakturu priamo s firemnymi udajmi

   Odpovedať
 • Lenka Vargová 19.12. 2013

  Dobrý deň,

  v prípade, že si objednám Dvd, akou formou uhrádzam jeho cenu.

  Ďakujem za odpoveď, s pozdravom Vargová Lenka

  Odpovedať
  • Peter Hanuštiak 19.12. 2013

   Dobry den,
   dobierkou. Peniaze date postarke. Ak nebudete doma, necha vam listok a mozete si po zasielku dojst na postu. Peter

   Odpovedať
Meno a priezvisko*:

Email*:

Tvoj príspevok*: