Čo je to Outlook?

Microsoft Outlook je najpoužívanejší emailový program na svete. Pomocou Outlooku môžete čítať, písať a organizovať si svoje emaily. S outlookom si navyše môžete plánovať rôzne činnosti a schôdzky, organizovať svoj čas, uchovávať kontakty, písať poznámky alebo zadávať úlohy.

Prečo by som sa mal naučiť Outlook?

S Outlookom budete mať veľmi rýchly prístup ku všetkým svojim emailom – či už pracovným alebo súkromným. Všetky emaily budete mať na jednom mieste. Outlook má rozličné ďalšie funkcie, ktoré vám email na ktorý pristupujete cez webový prehliadač nedokáže poskytnúť. Obsahuje rozličné funkcie, ktoré vám pomôžu lepšie si zorganizovať váš čas a zefektívniť vašu prácu.
Podobne ako Excel aj Outlook je úplným štandardom, ktorý by ste mali ovládať ak si hľadáte akúkoľvek prácu v kancelárii.

Pre koho je tento kurz vhodný?

Nezáleží na Vašom veku alebo pohlaví. Tento kurz Vás naučí všetko potrebné od samotných základov. Je určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Je vhodný aj pre firmy na zaškolenie pracovníkov.

Aký je rozdiel medzi Office 2010, Office 2013 a Office 365?

Veľmi malý. Pre väčšinu ľudí skoro žiadny. Office 365 je Office 2013 + pár služieb navyše ako SkyDrive a emailová schránka. Takže ak si kúpite Office 365, naištaluje sa vám Office 2013. Všetko čo sa naučíte v kurze Office 2010 budete vedieť využiť aj v Office 2013 (Office 365). Tlačidlá, karty a pásy sú rozmiestnené všade rovnakým spôsobom. Kurz Office 2013 nechystám pretože by to bolo to isté.

Ak si nie ste niečím istý tak mi napíšte a rád vám poradím:)

Kde mám začať?

Vyskúšajte si zadarmo či Vám bude takáto forma kurzu vyhovovať tu.
Aký je rozdiel medzi verziou zadarmo a DVD verziou?


Aký je rozdiel medzi štandardnou a HD kvalitou?

kvalita_obrazu
Pri štandardnej kvalite je obraz zmenšený. Písmená sa ťažšie čítajú a úzke čiary môžu niekde úplne zaniknúť. V HD kvalite máte verné zobrazenie obrazu. V HD kvalite budete mať obraz presne taký ako keď sami pracujete s Outlookom na vašom počítači.

Čo ak s kurzom nebudete spokojní?

Ak si objednáte DVD kurz a nebudete s ním spokojní, do 30 dní Vám vrátim Vaše peniaze a to bez žiadnych zbytočných otázok.

Kto je autorom kurzu?

Autorom kurzu je Mgr.Peter Hanuštiak, MScBA.

Peter Hanustiak

 • Štefan Bobaľa 14.5. 2014

  Dobrý deň,
  žiadam radu-ako prejsť zo študentskej verzie OFFICE 2010 na verziu podnikateľ – chcel by som to kvôli Outlooku lebo som si maňho zvykol -vopred ďakujem

  Odpovedať
 • Dominika Olahova 23.1. 2014

  dobry den prihlasila som sa na outlooku

  Odpovedať
 • Peter Rajčan 6.12. 2013

  Dobrý deň,
  Poprosím aká cena by bola za kopletnú objednávku, existuje nejaká zľava
  na všetky DVD?
  Prajem Vám v práca veľa úspechov, držím Vám prsty…..Peter Rajčan

  Odpovedať
  • Peter Hanuštiak 6.12. 2013

   Dobry den. Dakujem! Vsetky ceny najdete hore na poslednej zalozke Objednat. Ked si kupite vsetky DVD tak usetrite par eur oproti tomu ako keby ste si ich kupovali vsetky osobitne. Pekny den

   Odpovedať
 • Beatrica Biloveská 24.9. 2013

  Dobrý deň, objednala som si včera excel aj outlook, ale neprišiel mi žiaden potvrdzujúci mail. Tak neviem, či ste dostali objednávku? Ďakujem.

  Odpovedať
  • Peter Hanuštiak 24.9. 2013

   Dobry den, malo vam prist automaticky potvrdenie na email. Mozno nejaka chyba. Kazdopadne objednavka mi prisla a dnes rano som ju uz odoslal. Dakujem;)

   Odpovedať
Meno a priezvisko*:

Email*:

Tvoj príspevok*: