2.2 Úprava VizitkyPrepis textu videa (pre ľudí s poruchou sluchu)

Mám prepnuté zobrazenie kontaktov na navigačnej tabli. Popridávali sme si viac kontaktov. Samozrejme, vy si môžete rovno pridať nejaké reálne kontakty, ktoré neskôr budete aj používať. Ako vidíte, každý kontakt štandardne reprezentuje takáto vizitka.
Vizitku si môžete upraviť, keď si dvojklikom otvoríte niektorý kontakt. A ďalším dvojklikom na vizitku spustíte „Úprava vizitky“.
Nepredpokladám, že mnohí z vás si budú chcieť nejako radikálne meniť vzhľad vizitiek, takže
to len veľmi rýchlo prebehnem. Tu máme reálny náhľad ako bude naša vizitka vyzerať. Každú zmenu, ktorú na vizitke spravíte, budete reálne vidieť. Tu môžeme vidieť všetky políčka, ktoré sme vypísali. Môžeme si ich popresúvať.
Ak napríklad potrebujem mať názov spoločnosti ako prvý, označím si políčko „Spoločnosť“ a presuniem ho nahor pomocou šípky. Podobne funguje aj šípka nadol.
Ak chcete, môžete si popridávať aj nové údaje, alebo odstrániť staré. Keď si označíte niektorý z údajov, napríklad emailovú adresu – týmito tlačidlami tento údaj môžete naformátovať.
Môžem skúsiť väčšie písmo, tučné písmo. Toto je zarovnanie, momentálne mám text zarovnaný vľavo, môžem ho skúsiť dať na stred alebo doprava, a môžem zmeniť aj farbu písma.
Menovky sú na to, aby sme vedeli, čo ktorý údaj znamená. Mám označený email a môžem skúsiť k nemu pridať menovku. A menovka bude email. Všetky zmeny môžeme vidieť tu.
Týmto tlačidlom môžem presunúť tento celý obrázok, napríklad vpravo. Môžete si nahrať vlastný obrázok na vizitky, zmeniť pozadie a ďalšie možnosti.
Ak sa vám nebudú páčiť nové zmeny, respektíve budete chcieť vrátiť vizitku do pôvodného stavu, stačí keď dáte „Obnoviť vizitku“. Ja však dám „OK“ a zmeny, ktoré som spravil sa uložia.
Takže toľko k vizitkám a teraz sa môžme pozrieť ako sa pracuje s priečinkami.
Poďme spolu na to.

Meno a priezvisko*:

Email*:

Tvoj príspevok*: